child Head.Children Learn to think

هوش قابل رؤیت نیست و سنجش، اندازه‏گیری و شکوفایی آن همواره چالش بزرگ کارشناسان آموزشی بوده است.

هوارد گاردنر در سال 1980 نظریه تنوع هوش و چندگانه بودن آن (Multiple Intelligence) را مطرح کرد و هوش را به 9 گروه منطقی_ ریاضی ،  کلامی_زبانی ،  دیداری_فضایی ، بدنی_حرکتی ، موسیقیایی_موزون ، درون فردی ، بین فردی ، طبیعت شناختی و هستی گرا تقسیم کرد.

شطرج آزمون ورودی تیزهوشان امسال به بازی پیچیده‏ای تبدیل شده است.

از یک طرف کلید واژه “هوش و استعداد” تنها توضیحی است که توسط دست‏اندرکاران آزمون مطرح شده است.

فقط هوش و استعداد، همین و همین!

و از طرف دیگر بازیگران این شطرنج همه سردرگم….. واقعاً امسال چه کسانی برنده این مسابقه هستند…؟چه کنیم…؟

پیاده نظام بازی امسال برای برد نیاز به یک کار تیمی، منطقی و هماهنگ دارد. یک تیم قوی با هدایت شاه و وزیری توانمند، هوشمند و کاربلد…

ما پارسال هم نشان دادیم که موفق‏ترین بازیگر این عرصه هستیم. قبولی‏های شگفت‏آور تیزهوشان پارسال آموزشگاه مبتکران مؤید این حقیقت است و امسال نیز همان تیم با کلاس‏های همان وزیر آماده می‏شوند که باز هم با شهامت نشان دهند که یک شطرنج حرفه‏ای یک شطرنج‏باز حرفه‏ای می‏خواهد.

کلاس‏های هوش و استعداد استاد بهنام بناپور از اولین دانش‏آموختگان رشته آموزش ریاضی کشور و مربی بسیاری از مدال‏آوران المپیادهای جهانی کشور عزیزمان ایران باز هم نفرات اول بازی را مشخص خواهند کرد.

این کلاسها با نگاهی به آزمون‏های هوش و استعداد مطرح دنیا چون گاردنر، وکسلر ، هوش کمبریج ، GMath ، استنفوردبینه ، مازپرتئوس ، هوش بناردل ، دمینو D70 ، استعداد مکانیکی دانشگاه مینه سوتا و … طراحی و در بالاترین کلاس آموزشی ارائه می‏گردند.

امیدواریم بازهم ما رو سفید و شما برنده این بازی باشید.

شروع کلاس : خرداد 98

زمان ثبت نام : از تاریخ 98/1/18 از ساعت 10 الی 17 (ظرفیت محدود)